MAURÍCIUS CENA ZÁJEZDU

Toužíte poznat Maurícius? S námi je to jednoduché. Každému zájemci připravíme nazávaznou nabídku zájezdu na klíč. Stačí vyplnit vyplnit poptávku, zavolat nám nebo napsat email.

Maurícius se sice řadí mezi exotické destinace, dnes už ale týdenní zájezd s All inclusive pořídítě pod 40 000 Kč/osoba. Záleží samozřejmě na vašich požadavcích a nárocích na ubytování. Cena zájezdu na Maurícius se odvíjí od několika faktorů:

 

Termín

Nejvyšší ceny ubytování jsou od ledna do dubna (a samozřejmě přes Vánoce a Silvestra). Pokud chcete ušetřit, doporučujeme cestovat v květnu nebo září - listopadu.

Cena letenek

U letenek platí, že čím dříve odletu, tím vyšší cena. Doporučeme je tedy kupovat klidně půl roku dopředu. Ceny letenek se pohybují od 20 tis. Kč/osoba, akce jsou spíše vyjímečné.

Včasný nákup

Na Mauríciu neexistují Last Minute slevy. Ubytování je málo a vyprodává se i měsíce dopředu. Hotely proto nabízí pouze First Minute slevy a to až 30%.

Kategorie ubytování

Zájezd do 3* hotelu pořídíte od 38 000 Kč za osobu, u 4* se pohybujeme s cenami od 50 000 Kč. V případě 5* hotelů počítejte se 70 a více tisíci.

0
%
průměrná sleva při objednání zájezdu 60 a více dní předem
0
průměrná cena zájezdu do kvalitního 4* resortu vč. all inclusive a letenky
0
hotelů na Mauríciu v nabídce naší cestovní kanceláře