MALEDIVY CENA ZÁJEZDU

Toužíte poznat Maledivy? S námi je to jednoduché. Každému zájemci připravíme nazávaznou nabídku zájezdu na klíč. Stačí vyplnit vyplnit poptávku, zavolat nám nebo napsat email.

Maledivy se sice řadí mezi exotické destinace, dnes už ale týdenní zájezd s All inclusive pořídítě pod 40 000 Kč/osoba. Záleží samozřejmě na vašich požadavcích a nárocích na ubytování. Cena zájezdu na Maledivy se odvíjí od několika faktorů:

 

Termín

Nejvyšší ceny ubytování jsou od listopadu do dubna (a samozřejmě přes Vánoce a Silvestra). Pokud chcete ušetřit, doporučujeme cestovat koncem jarní sezóny. Případně v mimosezóně (červen - srpen), kdy ale může pršet.

Cena letenek

U letenek platí, že čím dříve odletu, tím vyšší cena. Doporučeme je tedy kupovat klidně půl roku dopředu. Ceny letenek se pohybují od 16 tis. Kč/osoba, akce jsou spíše vyjímečné.

Včasný nákup

Na Maledivách většinou nejsou vypsány Last Minute slevy. Ubytování je málo a vyprodává se i měsíce dopředu. Hotely proto nabízí First Minute slevy a to až 30%.

Kategorie ubytování

Zájezd do 3* hotelu pořídíte od 38 000 Kč za osobu, u 4* se pohybujeme s cenami od 50 000 Kč. V případě 5* hotelů počítejte se 70 a více tisíci. Záleží samozřejmě také na stravování.

0
%
průměrná sleva při objednání zájezdu 60 a více dní předem
0
průměrná cena zájezdu do kvalitního 4* resortu vč. all inclusive a letenky
0
hotelů na Maledivách v nabídce naší cestovní kanceláře